• DEMİRDÖKÜM GARANTİLİ SERVİS

Demirdöküm bağcılar servisi garantili yedek parça ve işçilik garantisi ile kombi arıza bakım montaj teknik destek olmakla beraber klima arıza, bakım, teknik destek imakanı sunmaktadır. Yıllık periyodik bakımlarınızı yaptırınız. Hızlı ekip kadromuz ile aynı gün içinde arıza ve şikayetlerinizi sonuçlandırıyoruz. Tamir ve avantajlı paketlerimizden yararlanınız. 

Yıllık periyodik bakımlarınızı yaptırmayı ihmal etmeyin. Kavurucu sıcaklar bastırmadan klimalarınızın bakımlarını yaptırınız. Şayet bakımsız klimalar insan sağlığını tehtit etmekle beraber bakteri üretir flaplardan çıkan hava ile hastalanabilirsiniz. Bakım sırasında gaz kontrolü, hava perdeleri, filitre temizliği, dış motor çalışma aksamı kontrol edilir ve sizlere bilgi verilir. Montaj söküm teknik destek hattı olan 0212 433 02 39 dur. 

Demirdöküm servisi bağcılar meydanda kurulmuş olup çevre semtere ve bölgelere servis imkanı sunmaktayız. Kombi hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacı için tasarlanmış bir cihaz olup temel ihtiyaçlarımızdan bir tanesidir. Yıllık pereiyodik bakımlarınızı mutlaka bizim tarafımızdan emin ellerde yaptırabilirsiniz. Garantili servis ve uzman kadromuz ile kombi tamir bakım ve teknik destek imkanı ile aynı gün içinde sizlere teknik destek sunmaktayız.

Garantili ekip uzman kadromuz ile hep yanınızdayız. Lütfen arıza ve servis hakkında bizi arayınız. 

 
 

DEMİRDÖKÜM GARANTİLİ SERVİS

Etiketler: demirdöküm bağcılar teknik servisi, demirdöküm bağcılar kombi servisi, demirdöküm bağcılar klima servisi, klima servisi demirdöküm, en yakın demirdöküm servisi nerede, demirdöküm soba servisi,

0212 433 02 39

Whatsapp

BAKIRKÖY BİLİŞİM