Hakkımızda

Bağcılar demirdöküm servisi öncülüğünde firmamız bağcılarda kurulmuştur. 15 yılı aşkın süredir kombi ve klima sektöründe hizmet vermektedir. Kalite yönetim sistemimiz oldukça uzmanlaşan arıza bakım söküm montaj konusunda hızlı pratik ve titiz çalışan ekip ve kadromuz ile aynı gün içinde yaşamış olduğunuz arıza şikayetlerinize bağcılarda ve çevre bölge semtlere servis ve tamir bakım onarım hizmeti sunmaktadır. Garantili demirdöküm  servisi teknik servis eğiti almıştır.

Firmamız bünyesinde çalışan bağcılar demirdöküm kombi servisi adı altında faaliyet gösteren güvenilir ve uzman ekip kadromuz gün geçmiyorki su akıtan petekleri ısıtmayan ses yapan sıcak su gelmeyen arıza göteren kombilere yerinde tamir ve bakım petek temizliği yapılmaktadır. Petek temizliği son derece profesyonel makineler aracılığıyla tek tek temizlenerek ilk gün ki gibi temizleniyor. Yıllardır yıkanyanmayan peteklerin içi çamurlaşıyor ve siyah zif halini almaktadır, bu durumda kombiniz devirdaimı iyi bir şekilde yapamayarak petekleriniz ısınmayacaktır ve verimsiz çalışacaktır.

Klima yaz aylarında bunaltıcı sıcaklarda faaliyet gösteren soğutucu bir cihazdır. demirdöküm klimalar yıllık periyodik bakımlarını mutlaka yaptırın. Bakımsız klima insan sağlığını olumsuz etkilemektedir.

 

 

Firmamız garantili hizmet anlayışı ve hızlı ekonomik işçilik garantisi ile her gün teknik destek imkanı sunmaktadır. Teknik Servis ve aynı günde hizmet veren bölgesinde gezici servis ile her gün tamir bakım hizmeti sunmaktadır.

 

Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.

 

 
 
 
 

0212 433 02 39

Whatsapp

BAKIRKÖY BİLİŞİM