ATAKENT DEMİRDÖKÜM SERVİSİ 0212 433 02 39

 

DemirDöküm atakent kombi servisi olarak istanbul küçükçekmece atakent mahalesinde kombi arıza bakım ve teknik destek imkanı sunmaktayız. Garantili ve hızlı ekonomik işçilik garantisi ile aynı gün içinde arıza ve bakım hizmeti vermekteyiz.

Garantili hizmet veren ekip ve kadromuz atakent demirdöküm servisi evinizi ve sıcak suyu arızalarını yerinde tamir etmektedir.

Servis ücretlerimiz hakkında iletişime geçebilirsiniz. Servis talep ettiğinizde size en yakın ekibimizi tarafınıza yönlendirkten sonra şikayetlerinize göre tamir ve bakım yapmaktayız.

Demirdöküm atekent kombi servisi profesyonel petek temizleme cihazlarıyla peteklerinizi ilk gün ki ısıtıyoruz. Değiştirilen orijinal yedek parçalar 1 yıl süre ile garanti altına alınmaktadır.

Atakent demirdöküm klima servisi soğutmayan ve ısıtmayan kombi ve klimalara en içten bakmaktadır. Klima servisi olarak garantil hizmet adı altında çalışmaktadır. Gaz dolumu söküm, takım montaj, arıza ve şikayetlerine en yakın demirdöküm atakent servisi hep yanınızda.

İletişim kurduğunuzda servis ve hizmetlerimizden faydalanın.

 
 
 
 
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp

BAKIRKÖY BİLİŞİM