GÜNGÖREN DEMİRDÖKÜM SERVİSİ 0212 433 02 39

 

Demirdöküm GÜNGÖREN SERVİSİ OLARAK kombi ve bakım servisimiz ısıtma ve soğutma konusunda en mükemmel performansı elde etmeniz için iyi bir hizmet sunar. Kombi ve klima bakımı onarımı ve petek temizliği gibi işlemleri profesyonel ekip kadromuzla gerçekleştiren  enerji verimliliğini arttıran sistemlere tamir bakım teknik destek evlere aynı gün içinde servis imkanı sunmaktayız. KIş aylarında ve yaz aylarında konforlu bir ev ve iş yeri ortamı yaratmanıza destek sağlamaktadır.

GÜNGÖREN DEMİRDÖKÜM SERVİSİ kombi ve klima servisinden yola çıkmıştır. 

Güngören demirdöküm servisi olarak kombi ve klima teknik servisi olarak firmamız faaliyet göstermektedir. Garantili ve hızlı işlem yapan demirdöküm çağrı merkezi çalışanları aynı günde tamir ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Demirdöküm güngören servisi arıza kodu hakkında bilgi ve randevu talep edebilirsiniz. Değiştirilen yedek parçalar 1 yıl garanti altına alınarak sizlere güven vermekteyiz. Alt yapımız oldukça geniştir ve hızlı ekip kadromuzla  ısıtma ve soğutma anlamında destek vermekteyiz.

Bakımsız kombi ve klimaların yıllık periyodik bakımlarını mutlaka yaptırmayı ihmal etmeyin ki sizlere süpriz arızalar açmasın, yıllık periyodik bakımların için fiyat ve tekliflerimizden hemen yararlanın.

Güngören demirdöküm servisi tek numara 0212 433 02 39'dur. 
 
 
 
 
 
 
 

Bu kategoride henüz ürün Yok.

0212 433 02 39

Whatsapp

BAKIRKÖY BİLİŞİM